В Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих розгорнуто книжкову виставку «Шляхом Гідності та Свободи»

Матеріал поданий без змін

До Дня Гідності та Свободи

(З досвіду роботи Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих)

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи

Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих розгорнуто книжкову виставку «Шляхом Гідності та Свободи». На виставці представлені видання, які висвітлюють революційні події в сучасній Україні Майдану 2013 років, та помаранчевий Майдан Свободи 2004 року.

Тож, усіх бажаючих ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, чекаємо в нашій бібліотеці!