Презентація казок Шарля Перро

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради)

Шановні маленькі читачі та їх батьки. @nova.poshta.official в партнерстві з @foundDZ подарувала бібліотекам нашої Баришівської громади яскраві та цікаві книги – казки з ілюстраціями українських художників. Приходьте до своїх бібліотек – книги вже чекають читачів.

До Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеках Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено презентації книг Шарля Перро «Спляча красуня» та «Кіт у чоботях».

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Ю.А.Гранько провела презентацію книг і показала маленьким читачам, як оживають герої книг. Ці казки мають доповнену віртуальну реальність. скориставшись мобільним додатком та інструкцією, що розміщена на звороті обкладинки книги можна оживити героїв казок, робити з ними фото, відео, або слухати казку на доступних мовах.

Зав. методично-бібліографічним відділом
Баришівської ЦБС