Сквирська централізована бібліотечна система щиро вітає провідного бібліотекаря Чубинецької бібліотеки - філії Василя Івановича Скрида з перемогою в літературному онлайн - конкурсі «Кольори кохання»

Матеріал поданий без змін

Сквирська РЦБС

(з досвіду роботи Сквирської РЦБС)

Сквирська централізована бібліотечна система щиро вітає провідного бібліотекаря Чубинецької бібліотеки - філії, члена районного літературного об’єднання «Сузір’я», керівника літературного клубу «Червоні вітрила», члена Національної спілки журналістів України - Василя Івановича Скрида з перемогою в літературному онлайн - конкурсі «Кольори кохання» у м. Львові у номінації - «Лірична поезія».

Пропонуємо вашій увазі вірш за який В.І.Скрид отримав нагороду:

«Ще не перецвів петрів батіг»

Ще не перецвів петрів батіг,

І серце ще не відлюбило.

Рясненько квіти стеляться до ніг,

І виростають лебедині крила.

Душа ще зовсім молода,

І серце все ж таке, як в юності гаряче.

Не обіймуть його підступні холоди,

В судинах кров тече гаряча.

Ще хочеться троянди дарувать,

Не забувать про ніжні поцілунки.

У небі зорі діставать,

І малювать у віршах візерунки.

Поетичні і прозові рядки Василя Скрида виходять з глибини народного життя, з його звичаїв і традицій, зі страждань і сподівань. Його поезія йде до серця кожного, щоб зігріти і вселити оптимізм. https://www.facebook.com/bibliotekask1/