Соняшник – символ Дня пам’яті захисників України

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

До Всеукраїнської акції «Соняхи пам’яті» приєдналася Баришівська бібліотека для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

Провідний бібліотекар Ю.А.Гранько розповіла дітям про трагічні події під Іловайськом у 2014 році, які відбувалися на полях соняхів, які вже дозріли. І саме під цими соняхами сотні захисників у боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому, соняшник обрали символом дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Юлія Анатоліївна провела майстер-клас по виготовленню пам’ятного символа соняшнику. Діти хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Зав. методично-бібліографічним відділом
Баришівської ЦБС