В бібліотеках Сквирщини, з дотриманням санітарно-епідеміологічного карантинного режиму, було організовано: інформаційну хвилинку «Моє життя - моє право»

Матеріал поданий без змін

«Об’єднуюча сила Конституції»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

28 червня в Україні відзначається 24 річниця Дня Конституції України. Конституція – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя українців, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й Соборності України. З цієї нагоди в бібліотеках Сквирщини, з дотриманням санітарно-епідеміологічного карантинного режиму, було організовано: інформаційну хвилинку «Моє життя - моє право» (Сквирська центральна дитяча бібліотека), книжкові виставки: «Сторінками української Конституції» (Сквирська центральна районна бібліотека), «Зростаймо громадянами» (Каленнівська сільська бібліотека - філія), флешмоб «Об’єднуюча сила Конституції» (Лавриківська сільська бібліотека - філія), годину права «Знання і повага прав людини - шлях до взаєморозуміння» (Рогізнянська сільська бібліотека - філія).