Матеріал поданий без змін

Відеоролик «Молодь - за здоровий спосіб життя!»

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

Щорічно 31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням -  «Всесвітній день  без тютюну» , тобто  день вільний від диму. Він був встановлений  у 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я  на 42-ій сесії Всесвітньої асамблеї здоров’я. Перед  світовою спільнотою постало завдання – домогтися,  щоб в ХХІ столітті  проблема куріння тютюну зникла. Цією акцією ВОЗ застерігає населення планети від згубної звички – однієї з найбільш поширених епідемій за всю історію існування людства – нікотиноманії, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом та наркоманією.

Сквирська центральна районна бібліотека долучається до акції «Всесвітній день без тютюну» та презентує короткий відеоролик «Молодь - за здоровий спосіб життя!».