Бібліотеки Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради взяли активну участь у онлайн акціях до Всесвітнього дня вишиванки.

Матеріал поданий без змін

Заходи бібліотек Баришівської ЦБС до Всесвітнього дня вишиванки

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

Зокрема, у флешмобах відділу культури та туризму Баришівської селищної ради «Вишиванка – генетичний код нації» (#ВишиванкаГенетичнийКодНації) та КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» «Вишиванка у моєму серці» (#вишиванкаумоємусерці) взяли участь Баришівська центральна бібліотека для дорослих, Баришівська бібліотека для дітей, бібліотеки-філіали сіл Волошинівка, Борщів, Сезенків, Бзів, Гостролуччя, Коржі, Лукаші, Лук’янівка, Масківці, Перемога, Рудницьке, Поділля, Селичівка.

У Всеукраїнській онлайн-акції «День вишиванки – день родоводу» (#живапамять , #деньвишиванкиденьродоводу) взяли участь читачі Баришівської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів сіл Селичівка, Коржі, Масківці, Сезенків.

Лавріненко Н.І.,

зав. методично-бібліографічним