Про українську жінку сказано і написано немало

Матеріал поданий без змін

«Мадонна  українська! Мати! Ти  наш  найбільший  оберіг!»

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС)

Про українську жінку сказано і написано немало. Вона надихає поетів, малярів, композиторів. Вона є Музою, Коханою, Матір’ю,Трудівницею.

Завжди оберігає свій український рід. І не раз їй доводилося ставати войовницею на полі битви за гідність українського імені, за майбутнє України. 14 березня учасники клубу «Надвечір’я» завітали до читальної зали на літературно-поетичну годину «Мадонна українська! Мати! Ти наш найбільший оберіг». Під час заходу згадували славетне жіноцтво доісторичної доби, видатних жінок-істориків, математиків, поетів, письменниць, майстрів пензля. На літературно-поетичній годині звучали вірші поетеси Ніни Шаварської, ювілярки Ліни Костенко, Лесі Українки, Олени Теліги. Бібліотечні працівники запропонували учасникам зустрічі переглянути твори сучасних українських письменниць Люко Дашвар, Ірен Роздобутько, Світлани Талан, Тетяни Малярчук. Під час зібрання бібліотекарі популяризували видання з книжкової виставки «І молодую і в літах тебе прославили в віках».

Людмила Яцевська,

завідуюча відділом