Флешмоб: Об’єднаймо Україну Шевченковим словом

(З досвіду роботи бібліотеки для дорослих м. Кагарлик Київської області)

9 березня увесь світ відзначав 206 річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар – батько нації, душа і свідомість народу.

Для кожного постать Шевченка і його творчість має своє особливе значення, водночас – без перебільшення Тарас Шевченко – символ України.

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, засвідчуючи любов до творчості Генія українського народу, Кагарлицька міська бібліотека для дорослих провела поетичний флешмоб «Об’єднаймо Україну Шевченковим словом».

До нього долучились шанувальники творчості Поета: представники широкої громадськості:

Заступник голови районної ради Олег Волошин, начальник відділу культури молоді та спорту РДА Олена Петленко, поет – журналіст Микола Семенюк, викладач театрального відділення школи мистецтв Лейла Джабієва, бібліотекар Ніна Осмалена, читачі-учні міських шкіл.

Подібні новітні заходи сприяють поповненню знань про життя й творчість нашого Генія, вчать, як і він любити свою державу, сприяти її об’єднанню і взагалі підвищують інтелектуальний рівень наших користувачів.

Неля Малєєва,
завідувач Кагарлицької міської