Семінар бібліотечних працівників за темою «Підсумки роботи бібліотек Обухівського району в 2019 році. Висновки. Проблеми. Перспективи.»

Семінар

бібліотечних працівників Обухівського району Київської області.

(З досвіду роботи Обухівської РЦБС Київської області)

Сьогодні 3.03. 2020року  в Обухівській центральній районній бібліотеці Київської області  відбувся семінар бібліотечних працівників за темою «Підсумки роботи бібліотек Обухівського району в 2019 році. Висновки. Проблеми. Перспективи.». З пропозиціями щодо покращення роботи бібліотек в сучасних умовах, використання нових технологій, відновлення традиційних форм ознайомила в.о. директора Обухівської районної централізованої бібліотечної системи Євгенія Шабала.

Про необхідність модернізації публічних бібліотек, запровадження іноваційних форм роботи говорила в своєму виступі провідний бібліограф  Олександра Данько.

В рамках семінару, працівниками Обухівської ЦРБ проведено  літературно – поетичну композицію « Поетеса епохи – Ліна Костенко», присвячену 90-річчю від дня народження БЕРЕГИНІ української літератури, відомої поетеси Ліни Костенко. Сценарій підготувала завідуюча районною бібліотекою для дорослих Лідія Храпач.