Презентація книги "Два кольори долі" Ірини Мельник

Матеріал поданий без змін

11 лютого в Тетіївській центральній публічній бібліотеці відбулась презентація книги "Два кольори долі" Ірини Мельник.Багато теплих та щирих слів було сказано на адресу авторки головою Тетіївської райдержадміністрації Н.А. Дячук, заступником голови районної ради О.А. Поліщуком, заступником міського голови з гуманітарних питань І.В. Погорілою, начальником відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради А.В. Дідковською.Привітати Ірину Василівну прийшли друзі, користувачі бібліотеки, колеги по перу, місцеві аматори та поціновувачі її творчості.Учасники свята читали вірші, нариси, ділилися враженнями про книгу, бажали автору не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові вершини.Чудовим подарунком для Ірини Мельник та всіх присутніх презентації стали пісні у виконанні викладачів та учнів КЗ "Тетіївської дитячої музичної школи" Тетіївської міської ради.До сліз розчулила учасників зібрання пісня "Берег любові" у виконанні дуету Софії Уросової-Моргун та Олексія Задираки.Сторінками життєвої книги та збірки "Два кольори долі" І .В. Мельник провели шанувальників її творчості чарівні ведучі, провідні бібліотекарі Ірина Алєксєєва та Оксана Шевчук.