Володимир МАЛИК, майстер історичного роману, видатний письменник

Матеріал поданий без змін

Володимир Малик  -  майстер історичного роману

( До Дня народження  письменника-земляка)

(З досвіду роботу Макарівської  ЦБС)

21 лютого до Макарівської центральної районної бібліотеки разом з заступником директора з науково-методичної роботи Ларисою Барильченко завітали учні 9-го класу Макарівського багатопрофільного ліцею.

У далекому 1921 р. цього дня народився наш земляк Володимир МАЛИК,  майстер історичного роману, видатний письменник.

Директор Макарівської централізованої бібліотечної системи Валентина Йовенко розповіла ліцеїстам про творчість Володимира Кириловича і більш детальніше зупинилася на низці історичних романів, що принесла автору заслужену славу: «Князь Кий», «Таємний посол», «Черлені щити», «Горить свіча».

Директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз розповів присутнім цікаві, маловідомі факти біографії Володимира Малика. Показав копії документів, які лише нещодавно стали відомими.

Потім ліцеїсти мали можливість переглянути коротку екранізацію найвідомішого твору Володимира Кириловича – "Таємний посол".

Провідний бібліотекар  Ірина Старовойтенко познайомили читачів з творами письменника-земляка, які є у фондах бібліотеки.

Крім того 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. До цієї події у бібліотеках Макарова для користувачів різних вікових категорій організовані та оформлені ілюстровані книжкові виставки, де читачі змогли, познайомитися з новими книгами українських поетів та письменників та кращими зразками вітчизняної літератури, пройшли пізнавальні бесіди, огляди літератури, вікторини тощо.