«Із слова починається людина, із мови починається мій рід»

Матеріал поданий без змін

«Із слова починається людина, із мови починається мій рід»

(З досвіду роботи КЗ «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради Київської області)

«Із слова починається людина, із мови починається мій рід» під такою назвою 20 лютого в Тетіївській центральній публічній бібліотеці  КЗ «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради  було проведено свято мови.

Участь у заході взяли учні 10-х класів КЗ «Тетіївський НВК ЗОШ I-III ступенів природничо-математичний ліцей».

Під час свята присутні приигадали історію виникнення свята, дізналися багато цікавих фактів про заборону рідної мови, переглянули відео-презентацію. Учні із задоволенням декламували вірші відомих українських авторів, присвячені дорогоцінному народному скарбові - українській мові.