"В День Соборності та Злуки візьмемось за руки"

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ Київської області)

22 січня 2020 року - 101 річниця Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Акт Злуки підписали 1919 року. Країну розривали війська кількох держав. Документ у складних умовах готували і у Фастові і у Києві.

"Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України - Галиччина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна - в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України" - пролунало 22 січня 1919 року на Софіївському майдані в Києві.

У бібліотеці села Дівички представлено книжковий перегляд під назвою "В День Соборності та Злуки візьмемось за руки", де читачі можуть детальніше ознайомитися з історичними подіями того часу.

Наталія Сергієнко ,

завідувачка  бібліотеки с.Дівички