Життєві жнива Миколи Шудрі

23 січня в Ірпінській центральній міській бібліотеці для дорослих Київської області відбувся вечір-спогад "Життєві жнива Миколи Шудрі" з нагоди 85-річчя з дня народження письменника, кіносценариста, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка і нашого земляка. Про життєвий шлях Миколи Архиповича розповіла бібліотекар Яніна Липська. Директор Ірпінської ЦБС Олена Циганенко прочитала вірші Миколи Шудрі. Спогадами про письменника поділились його вдова Євгенія Шудрята літературознавець Алла Диба. Виступив поет і прозаїк Леонід Закордонець. Було продемонстровано фільм, присвячений письменнику. Експонувалася виставка творів Миколи Шудрі та творів про його життєвий і творчий шлях .