Профілактичній захід «Кримінальна і адміністративна відповідальність. Права дітей»

«Кримінальна і адміністративна відповідальність. Права дітей»

(З досвіду роботи Іванківської районної бібліотеки для дітей Київської області)

Знати закони держави і обов`язки її громадян, навчатися правильно діяти в різних ситуаціях, знаходити вихід зі складних життєвих обставин – все це стосується кожного із нас.

З 10 по 15 грудня проходить Всеукраїнський  Тиждень права. В Іванківській  районній бібліотеці для дітей стало традицією під час Тижня проводити зустріч із інспектором Ювенальної превенції Іванківського відділення Вишгородського відділу ГУНП в Київській області капітаном поліції Хоменко Н. С. На профілактичній захід «Кримінальна і адміністративна відповідальність. Права дітей» запрошено читачів- учнів 9 – А класу Іванківської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів разом з вчителькою історії і правознавства Дубинською Г. М.

Наталя Святославівна Хоменко провела інформаційно-виховну годину з читачами-учнями і відповіла на такі питання, як:

• «Що таке адміністративний арешт?»;

• «Що таке громадські роботи?»;

• «Коли настає кримінальна відповідальність?»

• «Що таке булінг та його наслідки?»

Інспектор провела моделювання ситуації на тему «Зупинка працівником поліції підлітка».

В кінці заходу бібліотекарем Ніколаєнко Т. І. була представлена викладка – огляд «Твої права і обов`язки».

Валентина Коваленко

заступник директора по роботі з дітьми

Іванківської РЦБС Київської області