Відкрита година спілкування «Лабіринтами права»

Право

(З досвіду роботи міської бібліотеки-філії  для дітей м. Боярка Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

10 грудня в бібліотеці, в рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено відкриту годину спілкування «Лабіринтами права». На захід було запрошено старшого лейтенанта поліції, інспектора з ювенальної превенції  Федосенко М.В. Також були запрошені наші читачі зі школи «Леді». Інспектор ознайомила присутніх з Конвенцією ООН «Про права дитини», навела життєві приклади, проаналізувала конкретні конфліктні ситуації та методи їх вирішення у правовому полі. Читачам було корисно дізнатися про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Читачі задавали багато запитань, на які отримували вичерпні відповіді. Висловлюємо щиру подяку Федосенко М. В. за змістовну та повчальну бесіду.