«Ми - сила і міць твоя, Україно»

(з досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до урочистостей «Українські лицарі» з нагоди святкування Дня Збройних Сил України, яке відбулися 06 грудня в районному Будинку культури. Бібліотекарі оформили книжкову виставку «Ми - сила і міць твоя, Україно», яка складалася з трьох розділів: «Українці - нація нескорених», «Сквирщина пам’ятає відважних синів» та «Козацька душа України». Кожен розділ був наповнений літературою патріотичної тематики. Зокрема, в розділі «Сквирщина пам’ятає відважних синів» було представлено книгу «Герої тримають небо», про загиблих та померлих захисників рідного краю, яку нещодавно презентували в районі. Книга видана за кошти районного бюджету.

Також цього дня у бібліотеках Сквирської РЦБС  було проведено низку заходів: зустріч з учасником АТО І.І.Корзуном «Герої серед нас» (Рогізнянська бібліотека - філія), патріотичні години «Будем, друзі, підростати, рідну землю захищати» (Тхорівська бібліотека-філія) та «Вони захищають наше майбутнє» (Великополовецька бібліотека - філія)