«CНІД: людство під знаком біди».

(З досвіду роботи районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня. Вперше цей день відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

До цієї події працівники нашої бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку: «Обери життя – воно прекрасне». Також, для широкого кола читачів - інформаційне повідомлення: «СНІД: людство під знаком біди», та пам'ятку читачу: «СНІД: знати, щоб жити».