В Ірпінській центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл «Насильству – ні!»

Матеріал поданий без змін

Круглий стіл "Насильству - ні!"(в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства")

(з досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ірпінській центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл «Насильству – ні!», в якому взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей і сім`ї Дисківська Н.Ю., інспектори ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції Безсонова Т.А. та Коваль О.М. а також настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької церкви в Ірпені отець Мирослав. Були обговорені питання правової освіти молоді, домашнього насильства, булінгу, християнської етики. Провела круглий стіл директор Ірпінської ЦБС Циганенко О.Є. Також до заходу було підготовлено тематичну виставку "Я маю право".