До бібліотеки с.Музичі Києво–Святошинської РЦБС завітали на екскурсію наймолодші читачі

«Книга гарних манер»

(з досвіду роботи сільської бібліотеки – філії с.Музичі Києво –Святошинської районної ЦБС Київської області)

15 листопада 2019р. до бібліотеки с.Музичі Києво–Святошинської РЦБС завітали на екскурсію наймолодші читачі, вихованці старшої групи «Бджілка» Музичанського ДНЗ «Перлина». Метою заходу було ознайомити діток із загальними правилами поведінки, систематизувати знання дітей про слова та правила ввічливості, доброти, поваги; сприяти вихованню шанобливого ставлення до людей, розвитку культури поведінки.

Діти з задоволенням переглядали дитячі книжки з зазначеною теми та слухали казки. Тепер вони будуть відвідувати щосереди нашу бібліотеку для голосних читань казок та оповідань.

Щиро дякую вихователю старшої групи «Бджілка» Бажанюк Анні Олегівні, яка підготувала та провела цікавий та корисний захід, та помічниці вихователя Сеніній Тамарі Сергіївні.

Велика подяка за співпрацю завідуючій ДНЗ «Перлина» Мазуренко Аллі Петрівні.