23 жовтня в Таращанській бібліотеці для дітей відбулося літературне знайомство з творчістю Зірки Захаріївни Мензатюк.

Її книги, як чудова казка, несуть до нас тепло і ласку.

(з досвіду роботи Таращанської ЦБС)

Саме так можна сказати про твори Зірки Захаріївни Мензатюк – української письменниці-казкарки, журналіста.  23 жовтня в Таращанській бібліотеці для дітей відбулося літературне знайомство з її творчістю. До бібліотеки прийшли читачі-учні 4-В класу Академічного ліцею «Успіх»  (класовод: Коваль Л.Г.) Для них  було підготувлено бесіду про життя та творчість письменниці, з акцентом на те, що писати вона почала навчаючись  у 2-му класі.

Розповідь бібліотекаря Фещенко Світлани Миколаївни супроводжувалася показом слайдів. Уважно діти слухали казки: «Золоте серце», «Прадідусеві іграшки», та огляд літератури, яка представлена на книжковій виставці

Сподобалася  дітям і відео-казка за твором «Зварю тобі борщику». З великим захопленням читайлики переглядали книги та багато взяли прочитати під час осінніх канікул.

Світлана Оляніцька

завідуюча Таращанською