До уваги дітей – розповідь про творчість та голосне читання творів Зірки Мензатюк з книжки «Катрусині скарби», ювілей якої ми відзначали саме в останні осінні дні.

Розмаїттям кольоровим прикрашає осінь край

(З досвіду роботи Таращанської РЦБС Київської області)

22 жовтня бібліотечні працівники Таращанської бібліотеки для дітей організували в міському парку лавочки-читалочки, на які запросили читачів-учнів 4-го класу школи №3 (класовод: Кротенко Наталія Миколаївна). До уваги дітей – розповідь  про творчість та голосне читання творів Зірки Мензатюк з книжки «Катрусині скарби», ювілей якої ми відзначали саме в останні осінні дні.

А потім мова пішла про чарівну осінню пору. В книгах, які були представлені на книжковій викладці діти, відшукали вірші про осінь та зачитали присутнім. Всі дружно відгадували загадки, відповідали на запитання вікторини та розгадали цікавий  кросворд. Рухливі ігри доповнили розваги в парку.

Світлана Оляніцька,

завідуюча Таращанською бібліотекою