Куточок Європейського Союзу

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

В Таращанській бібліотеці для дітей відкрито Куточок Європейського Союзу «#eubookshelf – ЄС на книжковій полиці», завдяки новому проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Відвідувачі бібліотеки мають можливість більше дізнатися про історію країн, що входять до ЄС, їхні цінності та принципи функціонування, а також про  відносини Європейського Союзу і України, навчання у Європі та багато іншого.

В рамках проекту 23 жовтня в бібліотеці для дітей була проведена година цікавих повідомлень «Цікаві факти про Євросоюз» для читачів-учнів 4-В класу академічного ліцею «Успіх», які цього дня завітали до бібліотеки.

Бібліотекар Кулик Любов Василівна постійно звертає увагу користувачів на інформаційні матеріали, представлені в «куточку», та проводить змістовні бесіди, які допомагають більше дізнатись про країни Європейського Союзу.

Світлана Оляніцька,

завідуюча Таращанською бібліотекою