Краєзнавча подорож «Кращого краю у світі немає»

Краєзнавча подорож

«Кращого краю у світі немає»

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

І знову завітала до нас красуня осінь. Легкою ходою увійшла в наше місто, тихо прогулялася вулицями, зазирнула в сквери, то тут, то там залишаючи впевненою рукою художника яскраві кольори. Осінь в Таращі по-справжньому чарівна та гарна. І саме у вересні ми святкуємо день народження міста.

Завітала ця чарівна пора і до Таращанської дитячої бібліотеки, де готувалися до свята та проводили цікаві заходи. У краєзнавчій подорожі «Кращого краю у світі немає» 19 вересня взяли участь читачі-учні 2-х класів академічного ліцею «Ерудит». Бібліотекар Фещенко Світлана Миколаївна ознайомила  дітей з книжковою виставкою «Прийшла ти знову, тиха осінь», яку вони з задоволенням переглянули. Також  юних читачів зацікавила осіння композиція «А у нашого Омелька невеличка сімейка». Цього дня діти дізнались багато нового та пізнавального про своє місто з розповіді бібліотекаря Любов Василівни Кулик. Не залишили  поза увагою бібліотекарі і прекрасну пору року – осінь. Вони позагадували дітям загадки , грали з ними  в лото. Всім було дуже весело. А на завершення всі бажаючі взяли книги для читання вдома.

Світлана Оляніцька

завідуюча Таращанською бібліотекою для дітей