У дитинстві всі діти мріють

Матеріал поданий без змін

Тиждень казки у бібліотеці

(З досвіду роботи бібліотек Бородянської РЦБС Київської області)

У дитинстві всі діти мріють познайомитись з добрими феями, гномами і чарівниками. Кожен з них хоче мати чарівну паличку, богатирську силу, або казкову вроду. Тому й влаштувала Наталія Корчак, завідуюча бібліотеки-філії с. Пилиповичі для своїх юних читачів Тиждень казки «Яке диво – ці КАЗКИ!»

Протягом цілого тижня після уроків до бібліотеки поспішали учні молодших класів місцевої школи разом з вчителями Л.В. Дмитренко, Г.Я., Корчевською, М.В.,  Мельник та Н.А. Кравчун.  Діти залюбки взяли участь у вікторинах і конкурсних програмах, з неймовірним азартом відгадували  загадки, знайомилися з книжками, розміщеними на книжковій виставці «Чудесна країна КАЗКАРІЯ». А ще виготовляли казкових метеликів і захоплено переглядали мультфільми з улюбленими казковими героями.

У казки ми вчимося як на світі жити, тому що казка - це глибока криниця мудрості, яку неможливо вичерпати, вона завжди наповнена добром, - це було лейтмотивом циклу заходів, приурочених до Всеукраїнського дня бібліотек.

Наталія Корчак,

завідуюча бібліотеки-філії с. Пилиповичі