Захід приурочено Всеукраїнському дню бібліотек

Матеріал поданий без змін

«Хто читає, той не програє!»

(з досвіду роботи бібліотек Бородянської РЦБС Київської області)

На інтелектуально-бібліографічну гру «Хто читає, той не програє!» у бібліотеку-філію № 1 сел. Бабинці завітали учні 3 класу місцевої школи разом з вчителем О. В. Любімовою.  Так як захід було  приурочено Всеукраїнському дню бібліотек, то й розпочався він з цікавої інформації про бібліотеки, а саме - відео переглядів про найстаріші книгозбірні України і найкрасивіші бібліотеки світу. А далі Зоя Сальнікова, завідуюча бібліотеки, запропонувала юним відвідувачам розділитися на дві команди і гра почалась...

Вікторина, загадки, логічні завдання, головоломки спонукали дітей думати, міркувати,  пригадувати, злагоджено працювати в команді, аби знайти правильну відповідь. А ще були емоції, хвилювання, трішки сліз, адже нікому не хочеться бути переможеним.

Не зміг бути осторонь цього інтелектуального змагання Андрій Купраш, селищний голова Бабинець, котрий завітав до бібліотеки і якого  теж неабияк захопила гра. Гамірно, емоційно, але надзвичайно цікаво провели цей день діти у бібліотеці!

Зоя Сальнікова,

завідуюча бібліотеки-філії № 1сел. Бабинці