«Болючі рани Іловайського котла»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих українських військових, учасників війни на Сході України. Саме цього дня 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. 29 серпня «зелений коридор», попри обіцянки про безпеку, опинився під прямим вогнем російських військових і бойовиків.

З метою вшанування пам’яті Героїв - захисників незалежної України, в бібліотеках Сквирщини проведено цикл заходів: презентація матеріалів «Війна, якої не було: хроніка Іловайської трагедії» (21.08. Тарасівська бібліотека-філія), година пам’яті «Наші Герої-земляки завжди в наших серцях» (26.08. Рудянська бібліотека-філія), година вшанування «Фантомний  біль: події в Іловайську згадує вся Україна» (27.08. Малолисовецька бібліотека-філія), година вшанування «Іловайський котел - цей день в історії України» (28.08. Шамраївська бібліотека-філія), віче пам’яті «Герої сьогодення: Іловайськ - лицарі неба» (28.08. Великополовецька бібліотека-філія), година пам’яті «Болючі рани Іловайського котла» (29.08. Чубинецька бібліотека - філія), відео - презентація «Іловайськ. Трагічна сторінка історії України» (28.08. Лавриківська бібліотека-філія), година пам’яті «Уроки Іловайської трагедії» (28.08. Великоєрчиківська бібліотека-філія).