В Будинку культури відбулось ,,Мега-шоу мильних бульбашок”.

Матеріал поданий без змін

Шоу в бібліотеці

(з досвіду роботи Сидоровицької бібліотеки філії  Іванківської РЦБС)

Сидоровицьку бібліотеку-філіал № 17 часто відвідують представники Євангельської Християнської церкви з м. Києва. Цікаві у спілкуванні люди, іноді грають на гітарі та співають релігійних пісень, пояснюють, що означає те чи інше свято, дарують книжки. Ось і цього тижня, а саме – 9 липня , на запрошення сільського голови Віктора Івановича Чалого та сільського бібліотекаря Тетяни Миколаївни Мухоїд, в Будинку культури відбулось ,,Мега-шоу мильних бульбашок”. Організатором та ведучим на ньому був Коротких Микола – представник Євангельської Християнської церкви з м. Київ, а спонсором – Корейська Християнська церква.

На початку зустрічі були спортивно-розважальні ігри на свіжому повітрі для дітей та дорослих, яких зібралось понад 40 чоловік, а потім, і саме мега-шоу, в якому взяв участь клоун-ілюзіоніст з Кореї Лим Ким. Він показував різні трюки з бульбашками, були тут і конкурси, ігри. Діти охоче приймали в них участь, особливо сподобалось бути в середині мильної бульбашки.

По закінченні програми всі отримали смачні цукерки, фотографувались з гостями.

Це було справді круто!!!

Тетяна Мухоїд,