«На Купала сонце грає»

Матеріал поданий без змін

Свято Івана Купала проведене Чубинецькою сільською бібліотекою Сквирської ЦБС

Багато своїх різноманітних масових заходів Чубинецька сільська бібліотека проводить спільно з місцевими сільським Будинком культури та загальноосвітньою школою. От і цього разу бібліотечною установою було організовано і проведено спільно з сільським Будинком культури свято Івана Купала, яке мало назву «На Купала сонце грає». Учасниками  театралізованого дійства були вихованці літературного клубу «Червоні вітрила», який діє при бібліотеці. Діти готувалися до свята заздалегідь. Вони  написали вірші, які і презентували на народному гулянні.  Чого тут тільки не було – вітання, вогнище, а біля нього пісні, хороводи, різноманітні конкурси, ігри та розваги. Вражаючим видовищем було купання хлопцями в Раставиці Марени та пускання дівчатами віночків на воду. А віночків було багато, вони, мов ті зірочки миготіли на водяному плесі.

Присутні також мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Ой, на Івана, ой, на Купала» створеною в сільській бібліотеці.