На базі бібліотеки-філії с. Пилиповичі Бородянської РЦБС Київської області відбувся виїзний семінар-практикум

«Пилиповицька сільська бібліотека – побудова нової стратегії»:виїзний семінар-практикум

(З досвіду роботи Бородянської РЦБС Київської області)

26 червня 2019 року на базі  бібліотеки-філії  с. Пилиповичі Бородянської РЦБС Київської області відбувся  виїзний семінар-практикум за темою: «Пилиповицька сільська бібліотека – побудова нової стратегії». Відкриваючи зазначений захід для бібліотечних працівників району, директор районної ЦБС В.П. Вашуленко, підкреслила важливість спрямування діяльності бібліотек саме задля потреб громади, особливо нині, при проведенні реформи децентралізації.    Бібліотекарями було переглянуто слайд-презентацію «Пилиповичі – рідне село», підготовлену місцевою школою, продовженням якої була розповідь в. о. старости села Олени Короткої про розвиток соціокультурної сфери  Пилиповичів. Як зазначила Олена Володимирівна, лише  разом з депутатським корпусом, об'єднавши зусилля активних представників громади, їй вдається розвивати інфраструктуру села.  Директор РЦБС В. Вашуленко висловила щирі слова вдячності очільниці громади О. Короткій за вагомий особистий внесок у збереження і розвиток культури села, вручивши подяку від  відділу культури, національностей та релігій Бородянської РДА.

Завідуюча бібліотеки-філії с. Пилиповичі Н.А. Корчак, яка на цій посаді лише один рік, представила слайд-презентацію своєї діяльності під назвою «Пилиповицька сільська бібліотека: взаємодія у новому форматі». Наталія Анатоліївна поділилася  з колегами досвідом роботи із залучення читачів до читання шляхом проведення таких заходів: презентації книги, пізнавальних та поетичних годин, літературних посиденьок, екскурсій до бібліотеки.  А далі пані Наталія запропонувала присутнім взяти участь в оформленні приміщення бібліотеки, а саме: декоруванні Дитячого куточка.     Всіх присутніх неабияк захопила спільна творчість на майстер-класі «Чарівні метелики творимо разом».

А ще цього дня всім колективом вітали з ювілейним днем народження  Галину Лещенко, завідуючу бібліотеки-філії с. Загальці.

На завершення семінару відбулася зустріч з народним аматорським колективом «Червона калина» (художній керівник С.М. Клокун), що діє при Пилиповицькому сільському будинку культури, учасником якого, разом з родиною, є й Н.Корчак. Приємно відмітити,  що за цей невеликий період часу склався дружній професійний тандем Наталії Корчак, завідуючої бібліотекита Ірини Кравчун, директора сільського будинку культури. Неперевершене виконання, яскраві костюми, креативність номерів неабияк зворушили учасників семінару-практикуму, яким надзвичайно сподобались Пилиповичі і його талановиті, гостинні мешканці

Валентина Вашуленко

директор Бородянської