Міжнародний день захисту дітей

(З досвіду роботи сільської бібліотеки-філії №1 с. Білогородка Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, сільська бібліотека с Білогородка працювала в інформативному режимі на вулиці, рекламуючи саму бібліотеку- закликали приєднатися до світу книжок і дорослих і дітей, брала участь в святі, організованому сільською громадою та районом. Дітей і дорослих інформували про послуги бібліотеки, про нові надходження, про заохочення до читання, участі у бібліотечному житті. Дуже багато дітей та дорослих виявило інтерес до бібліотеки, записалися та взяли літературу. На святі, також, були присутні діти з особливими потребами - для них організовано допомогу в наданні доступу до літератури на дому.