Ми хочемо жити в унісон з Європою

Віртуальна подорож країнами Європи

(З досвіду роботи Вишнівскьої міської бібліотеки для дітей Києво-Святошинської РЦБС Київської області )

Запитайте у дорослих, чи хочуть вони жити у Європі? І отримаєте відповідь: звичайно. Так ми почали розмову з читачами-учнями 2-Г класу ЗОШ №2 м. Вишневе. А, що ж таке життя по-європейські і чому Європа виглядає такою привабливою ? Хоч ми і розташовані в центрі європейського континенту, та нам цього замало. Ми хочемо жити в унісон з Європою, мислити по-європейськи, мати спільні ідеали. Ось про що ми розмірковували разом з дітьми. І, як завжди, нам в цьому допомогли книги.

Був теплий, лагідний день і тему Європи ми продовжили на центральній вулиці. Бо вона у нас має назву - Європейська. До уваги читачів було підготовлено книжкову виставку, вікторину "Європейські цікавинки" та дегустацію деяких європейських страв під назвою "Європа пригощає". Наш захід відвідали не тільки діти, а й дорослі. Вони продемонстрували досить непогані знання завдяки тому, що читали книги європейських авторів та подорожували країнами Європи.

Вишнівська міська бібліотека для дітей

Києво-Святошинської РЦБС Київської області