До 74-тої річниці визволення України від фашистських загарбників

(З досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

25-го квітня в Ірпінському економічному коледжі відбулася Міжвузівська студентсько-учнівська науково-практична конференція "Німеччина та Україна в роки Другої світової війни".

В конференції взяли участь студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, Ірпінського державного коледжу економіки та права, Немішаївського агротехнічного коледжу.

Відкрила захід театральна студія "Ромео і Джульєтта" виставою "Діти війни"(керівник Ірина Карпенко).

В програму конференції була включена краєзнавча довідка «Історія Приірпіння у роки Другої світової війни». З нею виступила бібліограф Липська Яніна Леонтіївна. Директор Ірпінської ЦБ Циганенко О.Є.зробила огляд нової літератури на тему "Друга світова війна: цифри, події, факти", навела низку невідомих фактів, які раніше свідомо замовчувалися.