Зустріч з відомою волинянкою Майєю Москвич

«Файна гутірка в бібліотеці м.Українка »

(З досвіду роботи бібліотеки-філії м.Українка Обухівської РЦБС Київської області)

Сьогодні, в рамках проекту «Файна гутірка в бібліотеці», в Українській міській бібліотеці Обухівського району Київської області відбулася зустріч з відомою волинянкою Майєю Москвич. Про події під час Революції Гідності, участь добровольцем в АТО у складі батальйону Національної гвардії імені генерала Сергія Кульчицького, розвідувальному батальйоні «Гарпун», про завоювання двох золотих медалей на «Іграх Нескорених – 2018» у Сіднеї – про все це розповідала молоді м.Українка наша гостя. Свою розповідь вона доповнила фотографіями та відео з тих подій. Під час зустрічі присутні мали гарну нагоду поспілкуватися з героїчною особистістю та отримати на усі свої запитання щирі відповіді з перших вуст. Усім було, що запитати і про, що поговорити. Висловлюємо подяку Олександру Четверікову за підтримку в організації заходу.