Тиждень дитячого читання

«Запроси до серця книгу»

(З досвіду роботи бібліотеки - філії м. Українка Обухівської РЦБС Київської області)

Під час Тижня дитячого читання бібліотека-філія м.Українка Обухівської РЦБС Київської області запросила  всіх першокласників школи №1 з вчителями Наталією Косяк, Іриною Кушпіль, Антоніною Сидорчук, Дар’єю Юшкевич та Воломиром Корнєєвим, на яскраву подію – театралізовану виставу «Запроси до серця книгу». Зустрічали маленьких читачів казкові герої – Церемоніймейстер, Книжкова та Лиха Феї, Листоноша, Лікар Айболить, Книга, Одиниця та Хлопчисько. Але, щоб потрапити в Книжкове королівство, ведучі запропонували малечі пройти іспити на знання казок та взяти участь у веселих конкурсах. В нагороду Книжкова Фея посвятила першокласників у читачі та подарувала їм ключі від бібліотеки. А ще діти познайомились з новенькими журналами та книгами з виставки «Привіт! Ми – новенькі!». Тож чекаємо наших маленьких допитливих друзів в бібліотеці!

Щиро дякуємо за співпрацю директору школи Світлані Білохвощенко, студентам Обухівського медичного коледжу, викладачу Марині Луценко та директору Петру Коробенку!