«Пізнаємо у забаві світ книжковий і цікавий»

Тиждень дитячого читання у Сквирі.

20 березня у Сквирському районному Будинку культури Київської області відбулося свято «Пізнаємо у забаві світ книжковий і цікавий» з нагоди відкриття Тижня дитячого читання. На захід завітали читачі – учні молодшого шкільного віку Сквирської загальноосвітньої школи №5 зі своїми наставниками: Рябенко Т.С., Глобенко М.А., Дубовенко Ю.М. та Сопіженко Л.Ю.

В цей день діти змогли насолодитися поетичним і прозовим словом талановитої письменниці та піснярки Юлії Миколаївни Хандожинської.

Чудову інсценівку «Подаруй книгу бібліотеці» підготували учасники драматичного гуртка «Юність» районного Будинку культури (керівник: Костильова Ж.А.). Серед них: Глухоман Ангеліна, Маличенко Мирослава, Боброва Даша та Карпенко Олександр. Зачарувала всіх пісня у виконанні Микусевич Дарини та Бондарчука Максима.

Найкращих читачів: Музиченко Ірину, Чмир Кароліну та Капітанюка Романа було відзначено Грамотами та книгами.

Захід підготувала Сквирська центральна дитяча бібліотека, ведуча – бібліотекар Оксана Бондарчук.