Зі святом, люба мамо!

З досвіду роботи КЗ БРР «Броварська РЦБС» Київської області

06.03.2019 року у Центральній районній КЗ БРР «Броваська РЦБС» Київської області відбувся концерт «Зі святом, люба мамо!» (до Міжнародного дня жінок і миру).

До уваги мам, бабусь та усіх гостей бібліотеки були представлені вокальні твори у виконанні читачі-учнів комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання» (дитяча школа мистецтв): Бабіч Крістіни, Циганкова Кіріла, Михед Людмили, Підіпригори Поліни, Рокитька Тимура, Доленка Валерія, Мартинів Софії та Соломії, Костюк Антоніни.

Аудиторія була задоволена виконанням пісень. Усі фотографувалися та знімали відео на пам'ять.

На завершення концерту діти подарували своїм матусям та бабусям чудові паперові квіти з цукеркою замість серединки.

Тож, зі святом любі жінки! Бажаємо чарівного настрою, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, щасливих усмішок. Нехай мрії збуваються, кохайте та будьте коханими. Безліч, Вам, таких чарівних днів, як весняне жіноче свято – 8 Березня.