До Дня народження Лесі Українки

« В її іменні барви України».

(З досвіду роботи районної бібліотеки для дітей Ставищенської РЦБС Київської області)

Як я умру, на світі запалає

Покинутий вогонь моїх пісень,

І стримуваний пломінь засіяє,

Вночі запалений, горітиме удень.

Пророчими стали слова  великої Лесі Українки. Мрії її стали дійсністю,— і сьогодні ми свідки здійснених мрій безсмертної дочки безсмертного народу.

Справді безсмертного, якщо має таких  геніїв як Леся, і якщо навіть після смерті живуть вони віки в пам’яті народній.

До Дня народження Лесі Українки (25 лютого 1871 року) у Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено літературну годину « В її іменні барви України». Читачі учні 6-х класів НВК №1(класні керівники Н.М. Мостіпан та І.В. Нікітенко) познайомилися з життєвим шляхом письменниці, читали її вірші, інсценізували уривок із казки Лесі Українки «Лелія». Діти переглянули відеофільм про Лесю Українку, відеоальбом «Без надії сподіваюсь» та познайомились з переглядом літератури «Зорій довіку поміж нас».

Леся Українка любила рідну Україну і служила їй своїм палким словом.

Життя Лесі Українки - це подвиг митця, один із тих подвигів, що підносять людину в очах сучасників.

В. В. Міщенко ,

бібліотекар Ставищенської