Година державності «Україна – неповторна, незалежна і соборна»

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

На відзнаку 100-річчя проголошення Соборності України в Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено годину державності «Україна – неповторна, незалежна і соборна» з читачами-учнями 7-А класу НВК №1 (класний керівник: С. В. Бойко).

Учасники заходу дізналися про витоки Дня Соборності, про акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-української Народної Республіки, який було проголошено 100 років тому, 22 січня 1919, на Софіївському майдані в Києві. Це була видатна подія для української державності і народу, яка актуальна і сьогодні.

Діти  читали вірші та слухали пісні про Україну,про довгий і тернистий шлях України до соборності,переглянули документальний відеофільм «Акт Злуки УНР  і ЗУНР 22 січня 1919» .

День Соборності та Свободи – це нагадування про те, що сила нашої держави – в нашій єдності.

Л.М.Васильєва ,

завідуюча Ставищенською районною