Інформаційна година "Соборність, єдність, неподільність".

(З досвіду роботи Славутицького ЗБЦу Київської області)

День соборності має важливе значення для всіх нас, адже саме 100 років тому, 22 січня 1919 року,українці вперше в історії об'єдналися в одну державу. І нехай Акт Злуки мав декларативний характер, проте всі були щасливі, що факт об'єднання відбувся.

Ці ж самі почуття відчули читачі, які відвідали захід за вищезазначеною темою. П'ятикласники, які не знали, чому цей день має таке важливе значення для народу нашої країни, під час годинного спілкування і перегляду фільму, зрозуміли, яку роль ця подія відіграла в житті нашої країни.

Єдине, що їм здалося дивним то це, те, що по-справжньому незалежною Україна стала лише через 72 роки. Відповідь на питання, чому шлях до незалежності виявився таким довгим, діти отримали, подивившись фільм.

Після закінчення заходу, читачі повністю володіли інформацією по темі і пообіцяли розповісти своїм друзям про цей день все, про що вони дізналися сьогодні, і надалі пам'ятати про цю важливу подію.

Читачам також була представлена література по даній темі з фонду бібліотеки.

Кропта О.В,

керівник відділу клубної роботи