«Надворі холодно – а в дітей на душі тепло і радісно»

Надворі холодно – а в дітей на душі тепло і радісно

(З досвіду роботи бібліотеки-філії с. Чубинці Сквирської РЦБС Київської області)

Одного з зимових днів до Чубинецької сільської бібліотеки-філії Сквирської РЦБС Київської області в черговий раз завітали читачі-учні 3 класу місцевої школи разом з класоводом Світланою Лисюк. В дітей радості не було меж, адже тут їх чекав сюрприз – бібліотека днями отримала нові книги від Київської обласної бібліотеки для дітей. А це значить, буде дітям почитати щось новеньке. Вони це люблять, адже постійно дружать з книгою. Хто був в цей час в книжковому храмі, то бачив, як в юних читачів випромінювалась радість в очах, коли вони тримали книги в руках. А це значить – книзі ще довго-довго жити, адже її нічим не замінити. Про таку книгу діти кажуть: «Жива книга. Вона не така, як в комп'ютері. Жива книга набагато краща».

Від імені юних читачів я хочу щиро подякувати директору Київської обласної бібліотеки для дітей Зніщенку Миколі Павловичу та всьому колективу установи за подаровану дітям радість і тепло в цей зимовий час. Зичу вам здоров'я, добробуту, сімейного затишку в ваших оселях та миру в нашому спільному домі – Україна.

Василь Скрид

провідний бібліотекар