До Дня захисника України та Дня козацтва

На передодні Дня захисника України та Дня козацтва проведено .урок мужності «Вони захищали рідний край» за участю ветерана Другої Світової війни - Барабаша Василя Михайловича,до якого завітали на зустріч юні читачі. бібліотеки-філії с.Василиха. Ветеран розповів дітям про своє важке дитинство,про голод 33-го,який дитиною вижив в ті страшні часи. Фронтовик розповів і про те, як воював,як його 17-річного юнака на фронт проваджало все село,як в бою був поранений.Розповідав про своїх побратимів,які героїчно захищали рідний край від ворога. Василь Михайлович побажав миру та пам'ятати героїчні подвиги наших дідів та прадідів . В процесі заходу були використані матеріали, що розміщені на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рубриці «історичний лікбез» по темі історії українського козацтва.

О.Федорей,бібліотекар бібліотеки-філії с.Василиха.