Лідер читання

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчились писати, всю свою мудрість вони довіряли книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минулу, заглянути в майбутнє.

В Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено конкурс «Лідер читання» з читачами-учнями 8-х класів Ставищенського НВК №1, Ставищенського НВК №2.

Конкурс складався з двох частин: відбірної і основної. В конкурсі взяли участь 8 читачів, а у фінальній частині змагалися троє, а саме – Коломієць Юрій (НВК №1), Пінчук Лада (НВК №2) і Деруга Анна (НВК №2). Переможцем конкурсу став Коломієць Юрій (НВК №1). Приємно відзначити, що діти багато читають, інтелектуально розвинуті, розумні.

Всі учасники конкурсу отримали солодкі призи від голови Ставищенської районної ради Малаша В. П., за що всі йому вдячні.

Л. Васильєва,

завідуюча Ставищенською районною