Рокитнянська земля – край славний хлібом, піснею і працьовитими людьми

Рокитнянська земля – край славний хлібом, піснею і працьовитими людьми.

(З досвіду роботи Рокитнянської РЦБС Київської області)

Історія Рокитнянщини тісно пов’язана з історією нашої держави. Непростий шлях її творення втілений у характерах наших людей, у їх цілеспрямованості, у їх любові до рідної землі.

19 вересня в Центральній районній бібліотеці було проведено краєзнавчо-ювілейну літературну годину “Рокитнянська земля – край славний хлібом, піснею і працьовитими людьми”, присвячену 95-й річниці утворення Рокитнянського району, та 500-річчю Рокитного. Учасниками заходу були читачі бібліотеки та місцеві поети.

Бібліотекар Закрасняна Н. Г. та бібліограф Вакуленко І. Л. розповіли про історію рідного краю, про людей, які тут живуть та своїми справами внесли вагомий внесок у розвиток науки та культури України, Київщини, краю.

Особливу увагу звернули на події сьогодення, вшанували пам’ять загиблих земляків – воїнів АТО.

Поети Рокитнянщини В. Рибалка, Л. Дубінська, В. Чорна, В. Давиденко, В. Кошман, читали свої вірші про рідний край.

Талановита письменниця, творча особистість О. Мусієнко читала уривки з власної книги “Земні княгині” та співала власні пісні.

Бібліотекар Гриценко О. І. підготувала і провела огляд краєзнавчої літератури про смт Рокитне та Рокитнянський район.

Рокитнянська земля,

Скільки нас у світи проводжала,

Нам дала оберіг,

З чужини нас далекої ждала.

Скільки в світі доріг –

Та однак повертаєм додому,