«Бібліотека. Друзі. Літо. Я.»

Конкурс «Бібліотека. Друзі. Літо. Я.»

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

Традиційно, в кінці літа в  Розумницькій сільській бібліотеці-філії Ставищенської ЦБС підводяться підсумки конкурсу «Бібліотека. Друзі. Літо. Я.». Юні читачі протягом літніх канікул з ентузіазмом змагалися за звання «Кращий читач літа 2018», демонстрували свої здібності, брали активну участь у масових заходах, були наполегливими у вирішенні завдань, які ставилися перед ними.

І ось настала довгоочікувана мить.  «Кращим читачем літа 2018» було визнано Тофан Софійку

Кращими «Юними істориками-краєзнавцями» - Камінського Костю та Горбачова Максима.

Кращими «Юними туристами» - Молчанову Владу та Кравченко Каріну.  За свої старання вони отримали  Подяки та солодощі  від сільського бібліотекаря, а в історії сільської бібліотеки їх імена будуть записані, як чергових переможців конкурсу «Бібліотека. Друзі. Літо. Я.».

Інна Нагаївська,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Розумниця