Любисткову пам'ять, зозулину мову вплітаю у свій поетичний вінок

«Любисткову пам'ять, зозулину мову вплітаю у свій поетичний вінок»
(З досвіду роботи бібліотек Бородянського району Київської області)

Саме нестримна жага до віршованого слова, зібрала когорту поціновувачів поезії 8 липня у бібліотеці-філіалі №2 сел. Клавдієве на вечір поезії «Любисткову пам'ять, зозулину мову вплітаю у свій поетичний вінок». Прийшли цього дня відвідувачі до бібліотеки, щоб познайомитись з поетичним доробком своїх земляків. Майстерно вплітали слова у поетичні рядки клавдіївчани Тетяна Бованенко, Юрій Власенко, Даніїл Кучеренко, Валентин Вашуленко, Сергій Струк. Особливо зворушив присутніх юний Даніїл Кучеренко, який присвятив свій вірш Любові Щебетько, завідуючій книгозбірнею. У кожного із самобутніх авторів свій стиль, свій жанр, свій творчий шлях, але всі разом дали нагоду читачам зачерпнути зі світлої, іноді щемної поезії висоти духу, сили, віри, любові до рідної землі. Зачарувавши своїми щирими віршами,подарували усім хвилюючі моменти насолоди. Гостями заходу були: член Спілки письменників України В’ячеслав Рассипаєв і головний редактор журналу «Дивослово» Катерина Рибалко, які теж поділилися власними поезіями. Талановита зірочка, клавдіївчанка Дарина Чорна, вплела й свою квітку у розмаїтий поетичний вінок, виконавши пісні «Прірва» та «Зозуля».

Вечір поезії відбувся в рамках культурно-мистецького проекту «Творча майстерня клавдіївчан», який покликаний відкривати громаді непересічних, творчих односельців. Наостанок Любов Щебетько, завідуюча бібліотеки, подякувала кожному із поетів за ті емоції і враження, які вони залишили цього дня у душі й серці присутніх назавжди та побажала, - творіть, пишіть, мрійте…

Валентина Вашуленко,
директор Бородянської РЦБС Київської області