"Жінки... жінки.! О, скільки в цьому слові!"

Поетичний вернісаж

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Чудове  свято 8-го березня  наповнює нас свіжим подихом весни і дарує нам багато позитивних емоцій.

Захід в Славутицькому ЗБІЦі почався з читання віршів про жінок. Читачі-учні декламували улюблені  поетичні твори і  розповідали, як вони вітають маму,  бабусю та сестричку. Потім всі учасники свята взяли участь у конкурсах, присвячених Дню Весни і Жінок.

Першими були хлопці. Їм треба було намалювати квіти для дівчат незвичайним чином: вони стали один за одним і на аркуші паперу кожен з них почав творити шедевр. Коли черга знову дійшла до першого учасника, його малюнок дуже відрізнявся від початкового варіанту, і це було весело!

В наступному конкурсі взяли участь дві пари: хлопці одягли на дівчат фартухи і хустки, а потім пригощали їх цукерками.

Змагання "Туфелька Золушки" пройшли  під дружний сміх дівчат. Хлопці шукали власницю чобітка, який вони дістали з коробки і, на диво, знайшли ії дуже швидко.

Учасники свята з радістю грали у казці "Царівна-жабка", де виявили свої акторські здібності.

Після чаювання було ще багато змагань, і читачі з готовністю поринули  в святковий калейдоскоп.

Веселощі іскрилися всюди, всі були в захопленні.

Всі бажали продовження свята, а слова подяки чулися з усіх боків.

Яке щастя, що наші діти так вміють радіти життю. І нам, дорослим, є чому у них повчитися!

Чудове свято Весни і Жінок вдалося на славу!

О. В. Кропта

завідуюча сектору клубної роботи