Різдвяна вистава «Три ялинки»

З досвіду роботи бібліотек Таращанської ЦБС Київської області

Різдвяні свята – це вміння створити святковий  настрій та цікаво провести час разом із родиною та друзями. Тож під час канікул, 7 січня, сільський бібліотекар с. Кислівка Бабій Т. В. та вчитель іконописної школи Савченко О. В. в місцевому монастирі царственних мучеників організували різдвяні читання за участі дітей дошкільного та шкільного віку. Захоплюючим дійством заходу стала театралізована вистава за біблійними мотивами «Три ялинки». Яскраві костюми та декорації, талановита гра юних акторів, музичне оформлення перенесли присутніх на місце подій. Сюжетна лінія розвивалась у зрозумілій та доступній формі і всі з цікавістю спостерігали, як з’являлися на сцені дійові особи: ангели, ялинки, зайчик, квіти – тюльпан та ромашка. В залі радісно звучали різдвяні пісні та колядки. Учасники дійства через виставу донесли до глядачів глибину свята Різдва Христового та народження Ісуса Христа. Вона вчить добру і передає світлий і радісний настрій свята. Після показу настоятель храму архімандрит Тріфон всіх учасників  вистави обдарував солодкими подарунками.

Бабій Т. В., бібліотекар Кисліської сільської бібліотеки

Таращанського району Київської області