«Виявлення кризових станів у населення та перша психологічна допомога»

У Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся надзвичайно корисний тренінг з курсу «Виявлення кризових станів у населення та перша психологічна допомога»

Наша бібліотека завжди прагне бути ближче до потреб громад Київщини, і цей тренінг був чудовою нагодою поглибити знання з важливої теми.

Мета заходу - діагностика та корекція кризових станів у населення та надання їм першої психологічної допомоги.

Тренінг провів Юрій Велікдус, топовий психолог в сфері роботи з кризовими станами.

На тренінгу ми з'ясували:

• Що таке перша психологічна допомога та як її надавати.
  • Хто потребує першої психологічної допомоги: вивчили різноманітні стани та ознаки, що вимагають уваги та допомоги.
  • Основні принципи першої психологічної допомоги: засвоїли алгоритм надання допомоги та вивчили, які фрази краще уникати у таких ситуаціях.

Цей тренінг не лише збагатив наші знання, але й надав навички, які можуть врятувати життя та зробити нашу спільноту сильнішою та підтримуючою.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та плідну роботу! Нехай набуті знання приносять позитивні результати.